• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
پریمیر لیگ انگلیس
۱۵:۰۰ چلسی - سوانسی سیتی
۱۵:۰۰ کریستال پالاس - میدلزبورو
۱۵:۰۰ اورتون - ساندرلند
۱۵:۰۰ هال سیتی - برنلی
۱۵:۰۰ منچستر سیتی - منچستر یونایتد
۱۵:۰۰ سات همپتون - آرسنال
۱۵:۰۰ وست برومویچ - بورنموث
۱۷:۳۰ واتفورد - وست هام
چمپیون شیپ انگلیس
۱۲:۳۰ لیدز - شفیلد ونزدی
۱۵:۰۰ استون ویلا - داربی
۱۵:۰۰ بارنزلی - هادرزفیلد
۱۵:۰۰ برنتفورد - روترهام یونایتد
۱۵:۰۰ کاردیف سیتی - فولام
۱۵:۰۰ نیوکاسل - بریستول سیتی
۱۵:۰۰ پرستون - کوئینز پارک
۱۵:۰۰ ویگان - ناتینگهام
۱۷:۳۰ برایتون و هاو آلبیون - ریدینگ
لیگ ۱ انگلیس
۱۵:۰۰ ویمبلدون - والسال
۱۵:۰۰ برستول رورز - اسکانتورپ یونایتد
۱۵:۰۰ چارلتون اتلتیک - بری
۱۵:۰۰ چسترفیلد - آکسفورد یونایتد
۱۵:۰۰ کاونتری - سویندون
۱۵:۰۰ فلیت وود - نورث همپتون
۱۵:۰۰ گلینگهام - ساتند یونایتد
۱۵:۰۰ ام کی دونز انگلیس - شروزبری
۱۵:۰۰ اولدهم اتلتیک - میلوال
۱۵:۰۰ پیتربرو یونایتد - راچدیل
۱۵:۰۰ پورت ویل - بردفورد
۱۵:۰۰ شفیلد یونایتد - بولتون
لیگ ۲ انگلیس
۱۵:۰۰ بارنت - کمبریج یونایتد
۱۵:۰۰ کارلایل - پرتزموث
۱۵:۰۰ کولچستر یونایتد - هارتل پول انگلیس
۱۵:۰۰ کرو - استونیج
۱۵:۰۰ دونکستر - اکرینگتون
۱۵:۰۰ اکستر سیتی - بلک پول
۱۵:۰۰ لیتون ارینت - چلتنهام
۱۵:۰۰ لوتن تون - پلیموث
۱۵:۰۰ منزفیلد تون - نیوپورت کانتی
۱۵:۰۰ مورکمب - گریمزبی تاون
۱۵:۰۰ ناتس کانتی - یوویل
۱۵:۰۰ وایکام - کرولی
لا شامپیونه فرانسه
۱۵:۵۹ گوینگمپ - موناکو
۱۹:۰۰ انگر - بستیا
۱۹:۰۰ نانسی - تولوز
۱۹:۰۰ لیل - بوردو
۱۹:۰۰ رن - لوران
لیگ ۲ فرانسه
۱۴:۰۰ لنز - والنسینه
بوندسلیگا آلمان
۱۴:۳۰ بایرلورکوزن - ماینتس
۱۴:۳۰ بایرن مونیخ - هامبورگ
۱۴:۳۰ دارمشتات - آگسبورگ
۱۴:۳۰ فرایبورگ - بورسیا دورتموند
۱۴:۳۰ لایپزیگ - کلن
۱۷:۳۰ هرتا برلین آلمان - اینتراخت فرانکفورت
بوندسلیگا ۲ آلمان
۱۲:۰۰ فورچونا دوسلدورف - هایدنهایمر
۱۲:۰۰ هانوفر - آرمنیا بیلفیلد
اردیویژه هلند
۱۷:۳۰ گرونخن - اوترخت
۱۸:۴۵ اکسلسیور - ولم تلبورخ
۱۸:۴۵ نایمخن - اسپارتا روتردام
۱۹:۴۵ هیرن وین - رودا
لیگ برتر اسکاتلند
۱۵:۰۰ آبردین - راس کاونتی
۱۵:۰۰ سلتیک اسکاتلند - همیلتون
۱۵:۰۰ مادرول - Dundee
۱۵:۰۰ Partick Thistle - میدلوتیان اسکاتلند
۱۵:۰۰ جانستون - کیلمارنوک
بوندسلیگا اتریش
۱۵:۰۰ ولفزبرگر - رپید اتریش
۱۷:۳۰ سالزبورگ - مترزبورگ
۱۷:۳۰ آستریا وین - ریندورف
۱۷:۳۰ ادمیرا - رید اتریش
لیگ برتر بلژیک
۱۷:۰۰ شارلروآ - سنت تروییدن
۱۹:۰۰ کورتریک - رد استار
۱۹:۰۰ KSC Lokeren - یوپن
۱۹:۳۰ اوئسترلو بلژیک - KV Oostende
دوستانه باشگاهی
۰۰:۳۰ پایان Independiente Rivadavia ۱ - ۱ River Plate ۰ - ۰
۱۰:۰۰ Partizan Bardejov - Spisska Nova Ves
۱۱:۰۰ Sandnes Ulf - Fredrikstad
۱۲:۰۰ Estudiantes La Plata - Aldosivi
۱۴:۰۰ Malmo FF - Brann
۱۴:۰۰ Rosenborg - GIF Sundsvall
۱۴:۰۰ Arsenal Tula - Dinamo Tbilisi
۱۵:۵۹ FK Anzhi - Irtysh Pavlodar
۱۵:۵۹ CSKA Moscow - Bodo Glimt
۱۹:۰۰ San Lorenzo - Gimnasia LP
۲۰:۰۰ Toronto FC - Chicago Fire
۲۲:۰۰ Philadelphia Union - Washington D.C. United